МІНПРИРОДИ ОТРИМАЛО НА УЗГОДЖЕННЯ НОВУ РЕДАКЦІЮ САНІТАРНИХ ПРАВИЛ ЛІСУ

Міжвідомча робоча група, створена на доручення Кабінету Міністрів, передала на узгодження до Мінприроди нову редакцію Санітарних правил лісу. Група була створена за ініціативи Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака.

Цей документ узагальнює напрацювання міжвідомчої групи, до якої увійшли як представники Держлісагенства, Мінагрополітики, Мінприроди так і представники провідних наукових та громадських екологічних організацій. Нові правила дозволять зменшити шкоду для живої природи, яку наносила нині існуюча система санітарних рубок.

«Ми ініціювали проведення цієї роботи і важливо,що нас почули і підтримали. Майже всі пропозиції напрацьовані робочою групою Мінприроди були враховані. Сподіваюся,що найближчим часом нова редакція Санітарних правил лісу буде затверджена Урядом та допоможе захистити українські ліси від хижацької вирубки», — зазначив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак

Детальніше із проектом нової редакції можна ознайомитися на офіційному сайті Мінприроди. Нагадаємо, що 19 травня 2016 року Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак видав наказ № 188, яким призупинив проведення суцільних санітарних рубок в межах територій та об’єктів природо-заповідного фонду до затвердження Санітарних правил в лісах України, що належить до сфери управління Мінприроди.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *