НА ВИЇЗНОМУ ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ ДЕРЖЕКОІНСПЕКЦІЇ ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ РОБОТИ ТА ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ РЕФОРМУВАННЯ ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ

IMG 5574У п”ятницю, 10 червня 2016 року, в Одесі відбулося виїзне засідання колегії Державної екологічної інспекції України.  Зі слів  Голови Держекоінспекції України Андрія Заїки, метою виїзної колегії, в першу чергу, стало підведення підсумків роботи за минулий рік та перший квартал поточного року. Крім того, обговорювалося питання реформування природоохоронної галузі, оскільки Коаліційна угода, яка діє і по сьогодні, передбачає створення єдиного контролюючого органу в галузі довкілля.

Проте чи не найважливішим стало питання боротьби з корупцією: “Ви ж розумієте: там, де є порти, є митниця, є екологічна митниця – є і корупція. Тому ми зібралися для того, щоб відверто обговорити цю проблему, зробити організаційні висновки – розпочати службові розслідування і притягнути певних осіб до відповідальності”, — сказав Андрій Заїка. Крім того, набрав чинності новий Закон “Про державну службу”, тому робота колегії, за словами Андрія Заїки, була своєрідним інструктажем керівників територіальних органів Державної екологічної інспекції України відносно роботи в нових умовах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *