Під час перевірки українських ТРЦ виявили понад 15 тисяч порушень — ДСНС

Державна служба з надзвичайних ситуацій перевірила 1319 торговельно-розважальних центрів, лікарень та шкіл. Під час перевірок виявили понад 15 тисяч порушень.

Про це повідомив глава ДСНС Микола Чечоткін 11 квітня на засіданні Кабінету міністрів.

Зазначається, що наразі до суду подано позови на закриття 37 об’єктів, з них 16 ТРЦ, 18 дошкільних і шкільних закладів, 3 лікарні.

«Із 30 березня цього року розпочато перевірки об’єктів із масовим перебуванням людей — торговельно-розважальні центри, шкільні і дошкільні заклади, лікарні із стаціонарним лікуванням. Перевіркам підлягають понад 30 тисяч таких об’єктів, з яких більше 4 тисяч — це ТРЦ, майже 2 тисячі лікарень, та понад 25 тисяч шкіл та дитсадків», — розповів Чечоткін.

Він також повідомив, що у найгіршому стані перебувають  Донецька, Сумська та Тернопільська область, де не виконуються понад 60% раніше запропонованих заходів.

Також він повідомив, що під час перевірок ТРЦ у Києві співробітники ДСНС виявили порушення у двох центрах. Йдеться про торговельні центри «Магеллан» у районі Теремки і Dream Town на Оболоні.

Раніше повідомлялося, що у Бердичеві Житомирської області рятувальники евакуювали близько 350 людей з ТРЦ «Оноре де Бальзак» через задимлення в вентиляції.

Нагадаємо, у Києві в ТРЦ Ocean Plaza відбулися протипожежні навчання рятувальників.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *